Nasi partnerzy

Od powstania naszej firmy postawiliśmy sobie za cel dostarczanie produktów i świadczenie usług najwyższej jakości. Satysfakcja odbiorcy jest dla nas najwyższym priorytetem i miarą naszego sukcesu.

Uważnie dobieraliśmy sobie partnerów. Był to proces dynamiczny, zanim ustalił się obecny status quo. Patrzyliśmy nie tylko na jakość oferowanych produktów, ich unikalność czy nowoczesność, lecz również na wzajemne relacje. Z perspektywy lat możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że dokonane wybory są właściwe i dwustronnie korzystne. Zbudowaliśmy bliskie relacje interpersonalne nie tylko pomiędzy działami firm, ale również na poziomie zarządów czy właścicieli. Nie tylko relacje „na piśmie”, ale i „na słowo”, które zawsze było dotrzymywane. Gwarantuje to, jeśli taka sytuacja zaistnieje, w przypadku wymagającym szybkiego działania, dostęp do wszystkich środków, z telefonem do właściciela włącznie.

Nasi partnerzy to firmy z ponad 40-letnimi tradycjami, uznani producenci unikalnych urządzeń, eksportujący swoje produkty na cały świat.

Jesteśmy z tego bardzo dumni, gdyż daje to pewność, że oferowane rozwiązania są niezawodne i najlepsze.

Nasi partnerzy to:

UWT logo Sierra Instruments Intra Automation GmbH PKP logo 

Stewarts CCS Jordan Valve MidWest Instruments 

Smar APG

Serdecznie zapraszamy do współpracy dla Państwa i naszej satysfakcji.